Kurzy pro děti a mládež

Nabízíme Vašim dětem odpolední kurzy angličtiny pro děti od tří let, žáky základních škol 1. a 2. stupně, nižšího i vyššího gymnázia, studenty středních škol a přípravný kurz k maturitě z angličtiny!
 

Kurzy angličtiny pro předškolní děti

Kurzy angličtiny pro předškolní děti

Čím dříve se Vaše dítě začne učit cizímu jazyku, tím přirozenější pro ně bude proces osvojování si nových slovíček, slovních struktur a výslovnosti. Získá sebedůvěru tento cizí jazyk používat. To je bude ke studiu angličtiny i nadále motivovat. Do kurzu jsou přijímány děti od 3 let. Kde se následně pokračuje předškolním věkem, až než děti započnou školní docházku. Kurz je koncipován formou hry, kde se neustále hýbeme, zpíváme, kreslíme, plníme různé úkoly a díky tomu si fixujeme anglická slovíčka a fráze.

Pro žáky 2. st základní školy a nižšího gymnázia

Pro žáky 2. st základní školy a nižšího gymnázia

Pokud chcete svým dětem rozšířit znalosti angličtiny a dovolit jim zažít angličtinu jinak než ve školních lavicích, skupinový kurz pro starší žáky je dobrá volba. Děti se zdokonalují nejenom ve čtení, poslechu a gramatice, ale hlavně v mluvení, na které mnohdy není ve školních hodinách prostor z důvodu vysokého počtu žáků. Zde je ke každému přistupováno individuálně s dostatkem času a empatie.

Kurzy angličtiny pro žáky 1. stupně základních škol

Kurzy angličtiny pro žáky 1. stupně základních škol

Chcete, aby Vaše dítě umělo dobře anglicky a přišlo do styku s angličtinou nejenom ve škole při hodině angličtiny? A zažilo angličtinu jinak než ve školních lavicích? Pak je pro ně vhodný kurz anglického jazyka pro žáčky prvních a druhých tříd s pokračováním pak ve třetí, čtvrté a páté třídě základních škol. Děti se učí z učebnic a pracovních listů, mj. i formou her na interaktivní tabuli, velmi nenásilným a přirozeným způsobem. Dítě se toho spoustu naučí a ještě se u toho zasměje a pobaví.

Smart English s.r.o.

Smart English s.r.o.
Nerudova 944
697 01 Kyjov

telefon:   +420 776 33 27 66
e-mail:   info@smartenglish.cz
facebook:   Smart English

KDE NÁS NAJDETE
Kollárova 277
697 01 Kyjov