Kurzy pro dospělé

Nabízíme Vám odpolední a večerní kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé a dále konverzaci s rodilým mluvčím.
 

ENGLISH 1

ENGLISH 1

Nedomluvíte se na dovolené? Chcete se podívat na americký film nebo si přečíst anglickou knihu v originále? Nemáte s angličtinou vůbec žádnou zkušenost a rozhodli jste se tento nejrozšířenější světový jazyk začít učit? Pak jsou tu pro Vás kurzy angličtiny pro úplné začátečníky.

ENGLISH 2

ENGLISH 2

Začínáte s angličtinou stále znovu, ale nejste schopni své studijní úsilí uspokojivě završit? Pak je pro Vás vhodný kurz angličtiny pro tzv. věčné začátečníky. Nejste-li si úrovní své angličtiny jisti, navštivte naši jazykovou školu a svou znalost si otestujte!

ENGLISH 3

ENGLISH 3

Angličtina pro středně pokročilé až pokročilé je kurz určený pro ty studenty, kteří již sebevědomě ovládají základy anglického jazyka v jeho gramatickém i lexikálním plánu a jsou schopni jej aktivně užívat. Dále pak chtějí svoji znalost angličtiny prohlubovat a obohacovat. Kurz je veden výhradně v anglickém jazyce a kombinuje výuku českými lektory i rodilými mluvčími.

ENGLISH 4

ENGLISH 4

Tento kurz je zaměřen primárně na konverzaci. Angličtina pro pokročilé je kurz určený pro ty studenty, kteří si již osvojili základní znalosti anglického jazyka ve všech jeho plánech (gramatika, čtení, psaní, poslech, mluvení), a nyní se chtějí zaměřit na rozvoj svých konverzačních dovedností. Výuku vedou rodilí mluvčí v kombinaci s českými lektory. Nejste-li si úrovní své angličtiny jisti, domluvte si osobní schůzku v naší škole a svou znalost si otestujte!

Španělština s rodilým mluvčím

Španělština s rodilým mluvčím

Naučte se španělsky s rodilým mluvčím.

Konverzace s rodilým mluvčím

Konverzace s rodilým mluvčím

Odplední konverzace v anglickém jazyce ja určena pro studenty různých úrovní anglického jazyka, kteří se potřebují rozmluvit nebo připravit na ústní část maturitní zkoušky, chystají se na služební cestu do anglicky mluvící země nebo jen na dovolenou.

Smart English s.r.o.

Smart English s.r.o.
Nerudova 944
697 01 Kyjov

telefon:   +420 776 33 27 66
e-mail:   info@smartenglish.cz
facebook:   Smart English

KDE NÁS NAJDETE
Kollárova 277
697 01 Kyjov