Kurzy pro dospělé

Nabízíme Vám dopolední, odpolední a večerní kurzy angličtiny pro sedm různých úrovní: úplný začátečník, věčný začátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, pokročilý, velmi pokročilý a konverzace s rodilým mluvčím.
 

Kurzy angličtiny pro úplné začátečníky

Kurzy angličtiny pro úplné začátečníky

Nedomluvíte se na dovolené? Chcete se podívat na americký film nebo si přečíst anglickou knihu v originále? Nemáte s angličtinou vůbec žádnou zkušenost a rozhodli jste se tento nejrozšířenější světový jazyk začít učit? Pak jsou tu pro Vás kurzy angličtiny pro úplné začátečníky.

Kurzy angličtiny pro tzv. věčné začátečníky

Kurzy angličtiny pro tzv. věčné začátečníky

Začínáte s angličtinou stále znovu, ale nejste schopni své studijní úsilí uspokojivě završit? Pak je pro Vás vhodný kurz angličtiny pro tzv. věčné začátečníky. Nejste-li si úrovní své angličtiny jisti, navštivte naši jazykovou školu a svou znalost si otestujte!

Kurzy angličtiny pro mírně pokročilé

Kurzy angličtiny pro mírně pokročilé

Tento kurz je zaměřen primárně na konverzaci. Angličtina pro mírně pokročilé je kurz určený pro ty studenty, kteří si již osvojili základní znalosti anglického jazyka ve všech jeho plánech (gramatika, čtení, psaní, poslech, mluvení). Nejste-li si úrovní své angličtiny jisti, domluvte si osobní schůzku v naší škole a svou znalost si otestujte!

Kurzy angličtiny pro středně pokročilé

Kurzy angličtiny pro středně pokročilé

Angličtina pro středně pokročilé až pokročilé je kurz určený pro ty studenty, kteří již sebevědomě ovládají základy anglického jazyka v jeho gramatickém i lexikálním plánu a jsou schopni jej aktivně užívat. Dále pak chtějí svoji znalost angličtiny prohlubovat a obohacovat. Kurz je veden výhradně v anglickém jazyce.

Kurzy angličtiny pro pokročilé

Kurzy angličtiny pro pokročilé

Angličtina pro pokročilé je kurz určený pro ty studenty, kteří již zcela sebevědomě ovládají základy anglického jazyka v jeho gramatickém i lexikálním plánu a jsou schopni jej aktivně užívat. Dále pak chtějí svoji znalost angličtiny prohlubovat a obohacovat. Kurz je veden výhradně v anglickém jazyce a část hodin může vést i rodilý mluvčí.

Kurzy anglického jazyka pro velmi pokročilé

Kurzy anglického jazyka pro velmi pokročilé

Máte za sebou zkoušku First, kurzy pro pokročilé studenty a nevíte, jak dál? Hovoříte plynule, absolvovali jste kurzy s rodilým mluvčím, ale chcete se dostat ještě výše? Právě pro Vás je určen kurz pro velmi pokročilé studenty - úroveň Advanced!

Konverzace s rodilým mluvčím

Konverzace s rodilým mluvčím

Odplední konverzace v anglickém jazyce ja určena pro studenty různých úrovní anglického jazyka, kteří se potřebují rozmluvit nebo připravit na ústní část maturitní zkoušky, chystají se na služební cestu do anglicky mluvící země nebo jen na dovolenou.

Prázdninový kurz angličtiny - Picnic

Prázdninový kurz angličtiny - Picnic

Bude se vám přes léto po angličtině stýskat? Nechte se pozvat na již tradiční Picnic - pohodový letní kurz angličtiny zaměřený na rozvoj komunikačních dovedností. Nabízíme dvě úrovně: Picnic 1 pro začátečníky (beginner a elementary) a Picnic 2 pro pokročilejší (pre-intermediate, intermediate a upper-intermediate).

Smart English s.r.o.

Smart English s.r.o.
Nerudova 944
697 01 Kyjov

telefon:   +420 776 33 27 66
e-mail:   info@smartenglish.cz
facebook:   Smart English

KDE NÁS NAJDETE
Kollárova 277
697 01 Kyjov