Napsali o nás

Jazykovou školu Smart English jsem začal navštěvovat už na základní škole. Lektoři měli vždy velmi přátelský přístup, který mě motivoval připravit se na hodinu a učit se, jsou svižní, výborně popisují nová slovíčka bez použití českého jazyka a tuto novou slovní zásobu hned prakticky využíváme. Líbí se mi také flexibilnost, co se týče výběru místa a času lekce. Různý původ rodilých mluvčích je úžasná výhoda, protože každý z nich má jiný přízvuk a je potřeba si na to zvyknout. Můžeme si tedy od nich vzít inspiraci k dalšímu studiu. Ve škole je příjemná atmosféra, profesionální a kamarádský přístup. Perfektní a pečlivá příprava lektorů, kteří jsou ochotní vše vysvětlit. Hodiny vyučujících jsou výborně připravené, zábavné a aktivní. Vysvětlování nových gramatických jevů je dostatečné a srozumitelné. Zvlášť se mi líbí příprava na testy CAE. Máme dostatečné množství trénování různých testů a speakingu. Tato škola vás tedy připraví na jakoukoliv zkoušku a mohu ji jedině doporučit!

Petr Cahlík, student


S výukou v jazykové škole Smart English jsem velmi spokojen. Lekce jsou vedeny od začátku stále jen v angličtině, zábavnou formou, s důrazem na konverzaci, ale je vysvětlena i potřebná gramatika. Lektoři jsou vždy na výuku výborně připraveni a při výuce často i velmi trpěliví, proto se na lekce vždy těším.

Výborná je také možnost zůčastnit  se „školních výletů“ – poznávacích zájezdů do anglicky mluvících zemí. A v případě zájmu studenta paní Monika doporučí a zařídí i výukový pobyt v zahraničí (od doporučení a zařízení výuky ve škole až po koupi letenky), sám jsem vyzkoušel a byl jsem velmi spokojen.

Jazykovou školu Smart English mohu všem jen doporučit.

Josef Ronek


Učení se angličtiny v jazykovém kurzu Mgr. Moniky Vašíčkové Smart English mohu pochválit.Oceňuji seriozní jednání, pečlivý výběr studijních textů a přípravu lektorů. Velmi přínosný a zábavný je kontakt s rodilým mluvčím. Kdo to myslí s angličtinou vážně, je ve Smart English na správné adrese.

MUDr. Božena Horáková


Do kurzu angličtiny chodím ráda. Je to místo, kde je opravdu vidět, že výrok J.A.Komenského „škola hrou“, je naplněn. Hodiny jsou velmi kreativní a zábavné. Spolu s ostatními studenty, kteří jsou s vámi na stejné lodi, pak zjistíte, že umíte v angličtině spoustu nových věcí. Jestliže vás baví učení nenásilnou formou, tak určitě neváhejte!

Libuše Vaďurová


Angličtinu se učím již spoustu let. Vzhledem k tomu, že angličtinu denně nepoužívám, jsem měla pocit, že to, co jsem se dříve naučila, jsem již zapomněla a pracně nabyté vědomosti zmizely do neznáma.  Hlavním důvodem, proč jsem se tedy přihlásila do kurzů, byla skutečnost, že jsem chtěla oprášit ony již zapomenuté vědomosti, osvojit si nové, zdokonalit se v komunikaci a zároveň se zbavit strachu odpovědět, když na vás někdo anglicky promluví. Kurzy naprosto splnily moje očekávání. V hodinách se rozhodně nenudíte - jsou hodně aktivní a neustále se mluví (anglicky). Lektoři jsou vždy připravení, vstřícní, milí a zábavní. Kurzy v jazykové škole Smart English mohu všem doporučit!!!

Kamila Chrbjátová


Jazykovou školu Smart English navštěvuji již šestým rokem a jsem velmi spokojen s přístupem "ředitelky" Moniky a také s přístupem všech lektorů, které jsme měl možnost za tu dobu poznat. Příjemná a uvolněná atmosféra, pochopení studentů, kteří nechtějí až zas tak řešit gramatiku ve spojení s moderními učebnami jsou pro mě naprosto vyhovující. Příjemným bonusem na konci školního roku je možnost využít poznávacích školních výletů do anglicky mluvících zemí. Díky těmto výletům jsem měl možnost poznat města, na které bych byl sám krátký.... Díky jazykové škole Smart English jsem změnil status z nerozumím na domluvím se. Díky Smart English!!!!

Pavel Radmil, RADMIL CZ, s. r. o.


Můj syn navštěvuje Smart English již čtvrtým rokem a je to znát. Návštěva kurzu je pro něj již samozřejmostí. Moc si pochvaluje lektorku a kolektiv, v hodinách se mluví především anglicky a čeština je tabu. Já u něj jako pozitivní vnímám třeba to, že např. během dovolených v zahraničí se nebojí konverzovat v angličtině a my jako rodiče docela zíráme:-) Já jsem totiž spíše typ, který něž aby něco řekl špatně, tak to raději neřekne vůbec. A to u něj nehrozí! Už se těší na první hodinu po prázdninách..

Martina Ježková


Dobrý den, kurz angličtiny jsem vyhledala v listopadu 2015, protože jsme v únoru měli odcestovat do zahraničí. Byl mi nabídnut individuální kurz s p. Katy, díky kterému jsem se mohla v lednu bez problémů přidat ke společnému kurzu, jenž začínal v září 2015. Byla jsem nadšená i z individuálního a posléze i ze skupinového kurzu, kde nás učila p. Petra. Obě instruktorky byly velmi příjemné, trpělivé ale hlavně dovedou opravdu naučit. Protože jsem se nikdy angličtinu neučila (ze ZŠ i SŠ jsem si odnesla pouze znalosti z ruského jazyka), měla jsem pochopitelně velké obavy, ale dnes jsem schopna se "jakžtakž" domluvit i přesto, že jsem už měla 40  :-). Nadále ve výuce budu pokračovat a všem vřele doporučuji.

Petra Horáková


S jazykovou školou Smart English jsem nadmíru spokojená kvůli skutečnosti, že vám dokáže poskytnout vše, co potřebujete. Konverzace s rodilým mluvčím, příprava na maturitu nebo FCE. Hodiny jsou zábavné, přesto se odehrávají ve velkém tempu a z každé hodiny se odchází s hlavou plnou nových věcí. Monika je člověk, který se vám bude snažit pomoci a vyhovět v jakémkoli případě. Zároveň nás podněcuje k samostudiu, kdy si můžeme bezplatně půjčit nějakou anglickou knížku. S Moničinou pomocí jsem také parkrát jela otestovat a zlepšit své jazykové schopnosti do zahraničí. Díky.

Aneta Turečková


Kurzy angličtiny jsem začala navštěvovat ve svých 40 letech jako úplný začátečník. V mém případě byl důvod jediný. Na rodinných zahraničních dovolených jsem nechtěla být odkázána pouze na jazykové znalosti manžela a mých dcer. Také si myslím, že v dnešní době patří základy angličtiny k všeobecnému přehledu každého člověka. Počáteční obavy a ostych brzy vystřídala radost z toho, že i člověk ve středním věku je schopen pod kvalitním vedením a v příjemné atmosféře začít se studiem angličtiny. Letos začínám už osmý rok a proto si myslím, že můžu zodpovědně všem zájemcům jazykovou školu Smart English doporučit. Monika i všichni lektoři jsou milí, přátelští, jejich hodiny jsou vedeny profesionálně, zábavnou formou. A hlavně - vidíte pokroky.

Markéta Holešínská, Nemocnice Kyjov


Před tím, než jsem začal navštěvovat jazykovou školu Smart English, jsem byl věčným začátečníkem. Vyzkoušel jsem několik kurzů (Kyj. a okolí) a také individualní výuku u rádoby "lektorů", jejichž učebnou byla většinou kuchyň nebo obývák. Nikde jsem však nevydržel déle jak 1 rok! Smart English navštěvuji již třetím rokem a nikdy bych nevěřil, jak snadno a rychle se dá tomuto jazyku naučit a v podstatě mu i propadnout. Ano,..kurzy a individuálky jsou zde sice o něco dražší, než nabízí "kyjovská konkurence", ale to je zcela vykoupeno technickým zázemím (moderní učebny, elektr. tabule, projektory apod.), originálním, přátelským a profesionálním přístupem lektorů a rodilých mluvčích. Škola též každý rok pořádá školní výlety do zahraníčí (např. New York, Velká Británie, Irsko, Švýcarsko), což býva fakt skvělý!!! Hm,..je to super být v 50-ti opět studentem.....thank you SmartE !!!

Ivo Gregorovič, TRIFIN PLUS spol. s r. o.


Když jsem před mnoha lety nastupoval do kurzů angličtiny v jazykové škole Smart English, vůbec jsem netušil, co mě čeká. Vlastně jsem tehdy nevěřil, že i já se můžu naučit anglicky. Ale hned po prvním školním roce mi bylo jasné, že toto je pro mě to pravé. Hodiny jsou vedeny velmi komunikativní formou a mluví se v nich pouze anglicky, k dispozici k zapůjčení máme zjednodušenou četbu z bohatě vybavené knihovny (to vše pro studenty zdarma) a každý školní rok jsme vyrazili na školní výlet (byl jsem několikrát v Londýně, ve Švýcarsku a minulý rok v Dublinu). Kromě toho jsem tu potkal skvělé lidi, z nichž z mnohých se stali mí přátelé. Dnes mluvím, myslím si, obstojně (i když s gramatickými chybami). Vlastně jsem se právě vrátil ze zahraniční dovolené, kde jsem každý den procvičoval angličtinu v reálných situacích, které jsem měl nacvičené z hodin. Jazykovku Smart English prostě mohu doporučit!

Karel Novosad, Kapitol


V jazykové škole Smart English hodnotím kladně zajímavý styl výuky, příjemné prostředí, profesionální a přátelský přístup lektorů, individuální přístup ke studentovi při skupinové i individuální výuce jazyka.

MUDr. Eva Hlaďáková, Nemocnice Kyjov


Do studia angličtiny jsem se pustila s velkými obavami, jak mi to půjde. Přece jen, v mém věku… Byli jsme sice úplní začátečníci, ale Monika na nás mluvila od druhé hodiny jen anglicky. Nejdřív jsem z toho byla zaskočená, ale dnes už vím, že to byl ten nejlepší způsob, jak se učit cizímu jazyku. Loni jsem zvládla kurz s rodilým mluvčím a tento měsíc jsem byla na zápisu – nastupuji do kurzu pro mírně pokročilé. Jsem moc ráda, že jsem překonala počáteční ostych, protože dnes už při zahraniční dovolené nejsem zcela odkázaná na svého manžela.

Jitka Kopřivová, Nemocnice Kyjov


Angličtinu jsem nikdy moc neuměl, byl jsem tzv. „věčný začátečník, uměl jsem vlastně jen pozdravit. Pak jsem jednoho dne potkal kolegu (85 let) a ptám se ho: „Co děláš, Jaroušku?“ A on na to: „Ale, učím se angličtinu, abych nezblbnul.“ Začalo mě hryzat svědomí, že já nic. Za týden na to jsem ve schránce objevil leták – Smart English. Moje představa byla: učitelka jazyků, vyschlá žlučovitá ženština, osm dioptrií, sešmajdané černé botky na nízkém podpatku. Přesto jsem přišel na zápis a realita mě příjemně překvapila: krásná, příjemná, mladá, inteligentní lektorka. Tak jsem se začal učit – a výsledek? Letím sám do USA bez cedulky na krku :-) Děkuji, Moniko!

MUDr. Jiří Hiemer


Nebojte se angličtiny. Pokud ji potřebujete ve svém povolání nebo si ji chcete jen tak procvičovat a nezakrnět, je výuka ve Smart English to pravé. Mgr. Monika Vašíčková i ostatní lektoři jsou velmi vstřícní a mají pochopení pro nás, kteří po práci často hledáme sílu a odhodlání dělat pro sebe něco navíc. Jejich výuka je zábavná a přínosná a lekce utečou ve velmi příjemné atmosféře. Nároky na nás kladené člověk ani nevnímá. Pokroky jsou ale znát. Velmi přínosné jsou i lekce s rodilými mluvčími. Pokud hledáte hodnotný a kvalitní kurz angličtiny, Smart English mohu opravdu doporučit.

Mgr. Lenka Duroňová, ZŠ a MŠ Kostelec


Na hodiny angličtiny jsem začala chodit před několika lety, v době, kdy můj nejmladší syn nastoupil do jazykové třídy na ZŠ. Chtěla jsem si oživit malé znalosti frází a slovíček ze školy, abych mu pomohla v začátcích při psaní domácích úkolů z angličtiny. Myslím, že to mělo velký význam. Dnes je syn se znalostmi  dál než já (ve škole mají více hodin), ale já pokračuji. Sice pomalu, ale i v anglicky mluvících zemích si objednám jídlo, seženu nocleh, zeptám se na cestu, apod. A o to tu jde. Nebýt negramotný!

Ing. Pavla Zapletalová


V jazykové škole Smart English jsem vyzkoušela individuální výuku i celoroční kurz se spolužáky. Do každého kurzu jsem nastupovala s jasným cílem - např. složit některou mezinárodní zkoušku, zlepšit se v gramatice či poslechu. Při plánování kurzů se mi Mgr. Monika Vašíčková snažila vždy vyjít maximálně vstříc, individuální kurzy mi tak byly přímo šity na míru a beze zbytku naplnily má očekávání. Nadto jsem se tu setkala s velmi milým a přátelským přijetím, podporující atmosférou a něčím, co způsobilo, že jsem doma připravovala často a ráda.

Mgr. Monika Selucká, Základní škola Koryčany


Smart English navštěvuji od září 2013, kdy jsem nastoupila do kurzu začátečník. V této jazykové škole mi vyhovuje způsob výuky, kdy se vše učí zábavnou a nenásilnou formou. Důraz je kladen na konverzaci a gramatika je dobře vysvětlena a procvičena formou her. Výuku vedou lektoři, kteří jsou na hodinu vždy perfektně připraveni a vyžadují naše 100% soustředění. Lektoři jsou přátelští, je s nimi zábava, ale to rozhodně nesnižuje jejich vysoké nároky na studenty. Navštěvuji výuku ve skupině, kdy se můžu setkávat s dalšími studenty, kteří jsou dalším důvodem, proč se na hodiny vždy těším.

Pokud chcete začít s výukou angličtiny, tak Smart English rozhodně doporučuji. Přidanou hodnotou ke kvalitní výuce bude zábava a noví přátelé.

Ing. Kateřina Juříková


Kurzy angličtiny v jazykové škole Smart English navštěvuji již třetím rokem. Líbí se mi styl vyučování i individuální přístup. Učebnice a pracovní listy jsou srozumitelné a vše nové co se naučíme několikrát opakujeme.Můžeme si zdarma půjčovat i anglickou literaturu, která nám hodně pomáhá. Školu navštěvuji ráda a chodím tam s úsměvem, protože i lidé, studenti,  kteří školu navštěvují jsou moc fajn.

Martina Krejčí, SHUNK Intec s. r. o.


K Mgr. Monice Vašíčkové chodím na angličtinu asi rok na základě doporučení jednoho mého známého. Od první hodiny jsem nelitovala. Lekce s ní jsou zajímavě vedené, jde vidět poctivá příprava. Líbí se mi hlavně způsob výuky, který rozhodně neodpovídá formální „školní výuce jazyků“ s biflováním slovíček a opakováním cvičení. Hodiny jsou živé, neustále nás nutí konverzovat a zapojovat se. Gramatiku často procvičujeme formou her. Jde vidět, že ji její práce baví a věnuje se jí. Navzdory přátelskému přístupu ke studentům, neslevuje ze svých nároků a požadavků, čímž udržuje vysoký standard lekcí. 
Mohu ji jen doporučit.

MUDr. Lucie Tomečková


 

Jazykovou školu Smart English doporučují

 • ​​​​​​Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace
 • K+K Broker spol. s r.o.
 • EMS Patvag s. r. o.
 • MARLIN, s. r. o., Centrum celoživotního vzdělávání
 • Šroubárna Ždánice, a. s.
 • GarFen.cz, s. r. o.
 • Elektrosvit Svatobořice, a. s.
 • Lohmann & Rauscher, s. r. o.
 • DINA-HITEX spol. s r. o.
 • Lazurit, s. r. o.
 • A.P.O.cz, spol. s r. o.
 • Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje,
  příspěvková organizace kraje
 • WMW, a. s.
 • Mirja, s. r. o.
 • Romill, spol. s r. o.
 • Surgeo, s. r. o.
 • LIKOL, spol. s r. o.
 • ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a. s.
 • a mnoho dalších
Smart English s.r.o.

Smart English s.r.o.
Nerudova 944
697 01 Kyjov

telefon:   +420 776 33 27 66
e-mail:   info@smartenglish.cz
facebook:   Smart English

KDE NÁS NAJDETE
Kollárova 277
697 01 Kyjov