špičkoví lektoři individuální přístup certifikace celta další podpora
zjisti více zjisti více zjisti více zjisti více

Nabízíme kvalifikované lektory včetně rodilých mluvčích z USA i Velké Británie s dlouholetou praxí pro výuku různých jazyků. U českých lektorů je samozřejmostí vysokoškolský titul v daném jazyce. Vysokou školu mají vystudovanou i naši rodilí mluvčí. Někteří z našich pedagogů mohou nabídnout i další kvalifikace (např. cambridgské zkoušky a či certifikaci CELTA, dokonce s hodnocením Grade Pass A, které získají pouze 4 % absolventů).

Při výuce uplatňujeme přísné rozdělení studentů do skupin podle úrovní. Žádný kurz není totožný, vždy se liší alespoň o půl úrovně, příp. zaměřením (konverzace, doučování gramatiky apod.).

Kolektiv našich vyučujících se pohybuje okolo čísla 10 lektorů, z nichž někteří se specializují na výuku skupin, jiní na výuku individuální. Zajistíme rovněž firemní kurzy, speciální výuku konverzace a další.

Naši lektoři praktikují především komunikační výukovou metodu, což znamená, že všechny kurzy se zaměřují především na konverzaci. Vždy na studenty mluví přísně pouze anglicky – včetně začátečníků.

Zdarma zajišťujeme půjčování knih zjednodušené četby z naší knihovny nebo studijní pobyty v zahraničí (Velká Británie, Irsko, Malta, USA, Kanada, Austrálie). Každoročně též pořádáme školní výlet do anglicky mluvící země (v minulosti např. do Londýna, Windsoru, Dublinu či New Yorku). Pro utužení kolektivu jsou samozřejmostí vánoční večírky a večírky k ukončení školního roku.

Kontaktujte nás E-mail: info@smartenglish.cz Tel: 776 332 766
Smart English s.r.o.

Smart English s.r.o.
Nerudova 944
697 01 Kyjov

telefon:   +420 776 33 27 66
e-mail:   info@smartenglish.cz
facebook:   Smart English

KDE NÁS NAJDETE
Kollárova 277
697 01 Kyjov